PZU Gdańsk Maraton Partnerem naszego Półmaratonu

wpis w: Uncategorized | 0

Miło nam poinformować, iż 1. PZU Gdańsk Maraton został Partnerem naszego Półmaratonu.

Niniejszym zapraszamy do udziału w tym niezwykle atrakcyjnie zapowiadającym się wydarzeniu!

PZU Gdańsk MaratonZapisy do gdańskiej imprezy debiutującej na biegowej mapie Polski – 1. PZU Gdańsk Maraton – wystartowały 15 stycznia z niezwykłym impetem. W ciągu pierwszej doby od startu rejestracji zapisało się ponad 1000 biegaczy. Po miesiącu lista startowa obejmowała już 2000 osób.

Teraz, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami biegaczy, którzy nie zdążyli się zapisać, Organizatorzy postanowili rozszerzyć listę startową i umożliwić chętnym dołączenie do imprezy, która odbędzie się 17 maja 2015 r. Limit miejsc został zwiększony o 500 osób. Opłata startowa pozostaje obecnie na poziomie 79 PLN do 12 marca br.

Dodatkową motywacją dla spóźnialskich i niezdecydowanych będzie z pewnością bardzo atrakcyjny pakiet startowy, przewidziany dla każdego uczestnika. Oprócz okazałego, pamiątkowego medalu, który zawiśnie na szyjach biegaczy jako zwieńczenie ich sukcesu – ukończenia maratonu, już dziś możemy ogłosić niespodziankę, jaką przygotowaliśmy wspólnie z jednym z Partnerów imprezy.

Partnerem technicznym 1. PZU Gdańsk Maratonu została firma CRAFT producent wysokiej jakości funkcjonalnej odzieży, dedykowanej dla sportowców na każdym poziomie, od amatorów po zawodowców. Dzięki współpracy z tą renomowaną marką każdy uczestnik otrzyma znakomitą koszulkę techniczną. Koszulka posiada elementy odblaskowe, zwiększając tym samym bezpieczeństwo biegaczy trenujących po zmroku. Pakiet startowy uzupełni worek na buty oraz kubek ceramiczny.

Organizatorem 1. PZU Gdańsk Maratonu są Miasto Gdańsk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku. Sponsorem tytularnym jest PZU.

CRAFT Partnerem technicznym 1. PZU Gdańsk Maraton

*****

Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w trwającej akcji „Aktywuj się w Maratonie”, czyli bezpłatnym cyklu przygotowań do startu pod okiem trenerów i instruktorów. Treningi odbywające się w każdą środę o godzinie 18 oraz w niedziele o godzinie 9, prowadzi utytułowany czynny maratończyk, zdobywca tytułów Mistrza Polski – Radosław Dudycz.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie pzugdanskmaraton.pl.

5