Spotkanie z następcą Bronka

wpis w: Bez kategorii | 0

Już 30 kwietnia od godziny 16:00 zapraszamy do biura zawodów w Grudziądzkiej Marinie po odbiór pakietów. Tego samego dnia, tradycyjnie spotykamy się, aby przywołać wspomnienia, aby porozmawiać o naszym Bronku.

W tym roku mamy dla Was specjalną niespodziankę. Specjalnie na ten moment przyjedzie znakomity gość – Krystian Zalewski, jeden z najwybitniejszych polskich przeszkodowców, godny kontynuator tradycji Bronisława Malinowskiego. Wicemistrz Europy z Zurychu 2014 w biegu na 3000m z przeszkodami. Srebro z Zurychu było pierwszym medalem imprezy międzynarodowej polskiego przeszkodowca od 32 lat. Olimpijczyk z Rio de Janeiro. Trzykrotny uczestnik mistrzostw świata, w tym finalista z Pekinu (9 miejsce). 4-krotny finalista mistrzostw Europy (2012-2018). Brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów z Kowna 2009 i mistrz świata studentów z Tajpej 2017. Posiadacz 5-ego wyniku w historii polskiej lekkiej atletyki w biegu na 3000m prz. (8:16.20). W bieżącym roku zanotował najlepszy debiut w historii polskiego półmaratonu 1:02:36.

Krystian to z pewnością „walczak” jakich mało, który ciężkiej pracy się nie boi, a na bieżni zostawia całe swoje serce!

Co Krystian sądzi o rekordzie Bronka Malinowskiego, może zdradzi jaki i kiedy go pobije? 😉

O co Wy chcielibyście zapytać?

Krystian poza tym, że od wielu lat jest najlepszym polskim przeszkodowcem i jednym z najlepszych w Europie, w tym roku zadebiutował na dystansie Półmaratonu. W Gdyni uzyskał rewelacyjny wynik 1:02:34.

Fot. GdyniaSport.pl

Spotkanie odbędzie się 30 kwietnia o 18:00 w budynku Mariny Grudziądz ul. Portowa 8.

Zapraszamy serdecznie!