Nagrody

wpis w: Aktualności | 0

Nagrody dla Zwycięzców

Statuetka (Medium)W tym roku zwycięzcy w kategorii OPEN Kobiet i Mężczyzn otrzymają pamiątkowe statuetki przedstawiające postać patrona biegu Bronisława Malinowskiego. Statuetki wykonał grudziądzki artysta Oleg Iwanenko. Rzeźby trafią do pierwszych sześciu Pań i Panów, którzy zameldują sie na mecie w Rulewie.

Ponadto otrzymają oni:  bony na zakup sprzętu i odzieży sportowej w sklepie internetowym For Pro o wartości od 750 do 300 zł oraz zestawy suplementów firmy ALE a także książkę o Bronisławie Malinowskim „Przeszkodowiec” autorstwa Łukasza Panfila z autografem autora.

Zawodnik i zawodniczka, którzy jako pierwsi ukończą bieg, otrzymają również vouchery na pobyt w Hotelu Hanza Pałac Rulewo dla dwóch osób.

Dla zwycięzców w kategoriach wiekowych przygotowaliśmy puchary oraz bony do sklepu sportowego For Pro o wartości od 200 do 100 zł oraz torby pełne upominków od sieci drogerii Rossmann.

Nagrodzimy także najszybszą Grudziądzankę, która prócz statuetki Bronka otrzyma voucher do restauracji w Hanza Pałacu, voucher do salonu kosmetycznego Beautyfull Skin oraz zestaw upominków od firmy Vadain.

Najszybszy Grudziądzanin otrzyma możliwość skorzystania w wybrany przez siebie weekend samochodu Skoda wraz z zapasem paliwa, voucher do restauracji w Hotelu Hanza Pałac, zestaw upominków od firmy Vadain.

Najszybsza mieszkanka gminy Warlubie otrzyma puchar oraz zegarek biegowy ufundowany przez Wójta Gminy Warlubie, a także voucher do salonu Beautifull Skin.

Najszybszy mieszkaniec gminy Warlubie otrzyma puchar i zegarek biegowy ufundowany przez Wójta Gminy Warlubie.

Najlepszy grudziądzanin, najlepsza grudziądzanka, najszybszy warlubianin, warlubianka otrzymają także karnet do Klubu Fitness Zodiak Gym.

Specjalną nagrodę – niespodziankę przygotował także Wójt Gminy Jeżewo, przez którą przebiega trasa. Otrzyma ją osoba, która wbiegnie na metę jako 18 od końca, bo to na 18 km trasa półmaratonu przebiega przez gminę Jeżewo.

Oczywiście każdy biegacz jest u nas zwycięzcą! W tym roku przygotowaliśmy specjalne medale z „Naszym Bronkiem” w akcji. Mamy nadzieję, że będą piękną pamiątką walki na trasie IV Półmaratonu Grudziądz Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego.

wizualka medal