Ostatnie informacje organizacyjne

wpis w: Aktualności | 0

Zapraszamy 30 kwietnia od godz. 16.00 do 20.00 do Mariny Grudziądz przy ul. Portowej 8 w Grudziądzu po odbiór pakietów startowych, zarówno biegu dorosłych jak i biegu dzieci.

O godz. 18.00 zapraszamy do Mariny na spotkanie z Krystianem Zalewskim, olimpijczykiem z Rio, wybitnym lekkoatletą, następcą sukcesów Bronisława Malinowskiego w biegach na 3000 m z przeszkodami. Spotkanie poprowadzą Łukasz Panfil, autor książki „Przeszkodowiec” i Sebastian Dymek.

Osoby, które odbiorą pakiet 30 kwietnia, znajdą w nim zaproszenie na pasta party, które w postaci klasycznych makaronów z sosami serwować będzie 843 Cafe Marina.

1 maja Biuro Zawodów czynne będzie od godz. 8.00 do 10.30 na Stadionie Centralnym im. B. Malinowskiego przy ul. Piłsudskiego 14. Wjazd na teren stadionu będzie możliwy od ul. Modrzewskiego. Dodatkowe parkingi przygotowano na ul. Sienkiewicza, 7 min pieszo od stadionu. Pokierują na nie tablice informacyjne.

Do godz. 10.30 będzie można złożyć swoje rzeczy w depozycie, który umieszczony będzie w autobusie MZK stojącym przed halą stadionu. Rzeczy odebrać będzie można na mecie, dokąd przejedzie autodepozyt😊.

Osoby posiadające numer startowy będą mogły w tym dniu korzystać bezpłatnie z autobusów MZK na terenie miasta.

Od godz. 10.30 w parku hotelu Hanza Pałac w Rulewie będą trwały biegi dzieci Być jak Bronek. Biuro Zawodów czynne będzie od godz. 9.30.  pakiety odbierać można także w dn. 2 maja w Marinie Grudziądz, w godzinach od 16.00 do 20.00.

Trasa półmaratonu zamykana jest o godz. 14.00.

Po biegu skorzystać będzie można z masażu robionego przez fizjoterapeutów z Geotermii Grudziądz, zjeść zupę, pączka, napić się piwa. Ok. 14.00 nastąpi wręczenie nagród.

Od 13.30 do Grudziądza kursować będą bezpłatne autobusy firmy Arriva, przewożące zawodników na Stadion Centralny w Grudziądzu.