Dzień biegu

wpis w: Aktualności | 0

A nawet przeddzień 😊

Zapraszamy 2 maja od godz. 16.00 do 20.00 do Mariny Grudziądz przy ul. Portowej 8 w Grudziądzu po odbiór pakietów startowych, zarówno biegu dorosłych jak i biegu dzieci.

O godz. 18.00 zapraszamy do Mariny na spotkanie z Grażyną Rabsztyn, Henrykiem Szostem i Mariuszem Giżyńskim. Jedyna okazja pobyć w prawdziwym lekkoatletycznym gwiazdozbiorze 😊. Spotkanie poprowadzą Łukasz Panfil, autor książki „Przeszkodowiec” i Sebastian Dymek.

Będzie można także przekazać pamiątki biegowe do powstającego Muzeum Biegów, którego organizator Grzegorz Wasyl Grabowski pokaże swoja dotychczasowe zbiory. Osoby, które odbiorą pakiet 2 maja znajdą w nim zaproszenie na pasta party, które w postaci makaronowych sałatek serwować będzie firma Light Box. Podczas popołudnia w Marinie będzie można także spróbować ćwiczeń na trampolinach, które zaprezentuje klub Fit & Jump Marina oraz pooglądać zabytkowe auta Automobilklubu Toruńskiego oddział Grudziądz, które w tym roku tworzą flotę półmaratonu.

3 maja Biuro Zawodów czynne będzie od godz. 8.00 do 10.30 na Stadionie Centralnym im. B. Malinowskiego przy ul. Piłsudskiego 14. Wjazd na teren stadionu będzie możliwy od ul. Modrzewskiego. Dodatkowe parkingi przygotowano na ul. Sienkiewicza, 7 min pieszo od stadionu. Pokierują na nie tablice informacyjne.

Do godz. 10.30 będzie można złożyć swoje rzeczy w depozycie, który umieszczony będzie w autobusie MZK stojącym przed halą stadionu. Rzeczy odebrać będzie można na mecie, dokąd przejedzie autodepozyt 😊.

Osoby posiadające numer startowy będą mogły w tym dniu korzystać bezpłatnie z autobusów MZK na terenie miasta.

Od godz. 10.30 w parku hotelu Hanza Pałac w Rulewie będą trwały biegi dzieci Być jak Bronek. Biuro Zawodów czynne będzie od godz. 9.30.  pakiety odbierać można także w dn. 2 maja w Marinie Grudziądz, w godzinach od 16.00 do 20.00.

Trasa półmaratonu zamykana jest o godz. 14.00. Na mecie na finiszerów czekać będą p. Grażyna Rabsztyn, Henryk Szost, Wiesław Perszke, trener Bronisława Malinowskiego Ryszard Szczepański i wiceprezydent Grudziądza Marek Sikora.

Po biegu skorzystać będzie można z masażu wykonywanego przez fizjoterapeutów z Geotermii Grudziądz, zjeść zupę, pączka, napić się piwa. Ok. 14.00 nastąpi wręczenie nagród.

Od 13.30 do Grudziądza kursować będą bezpłatne autobusy firmy Arriva, przewożące zawodników na Stadion Centralny w Grudziądzu.

Życzymy powodzenia i niezapomnianych emocji.